Агуеро завершив професійну кар єру
Агуеро оголосив про завершення кар'єри футболіста

Нападаючий Барселони та збірної Аргентини так і не зміг подолати проблеми зі здоров'ям.

Серхіо Агуеро оголосив про завершення професійної кар'єри гравця. Це відбулося під час спеціально скликаної прес-конференції. На ній нападаючий Барселони розповів, що не зможе продовжувати через проблеми із серцем.

"Здоров'я на першому місці. Медичний персонал порадив мені припинити грати, тому я залишаю Барселону і йду з професійного футболу", - сказав гравець, не стримуючи сліз.

Зазначимо, що останній матч Агуеро відбувся 30 жовтня проти Алавеса. Саме тоді у спортсмена сталися проблеми із серцем, і він не зміг закінчити той матч. Крім Барселони аргентинець виступав за Індепендьєнте, Атлетіко та Манчестер Сіті.

За свою кар'єру він виграв Лігу Європи та Суперкубок УЄФА, п'ять чемпіонств в АПЛ, шість перемог у Кубку англійської ліги, одну - у Кубку Англії, три - у Суперкубку Англії. Зі збірною Серхіо виграв Олімпіаду-2008 та Кубок Америки-2021.