0
221
Фанати Тоттенгема і Вест Гема побилися перед матчем

Перед чвертьфінальним матчем Кубка Англійської ліги сталося криваве побоїще.

У рамках чвертьфінального матчу Кубка Англійської ліги зустрілися два лондонських клуби Тоттенгем і Вест Гем. Усі три голи, які було забито в матчі, вклалися в проміжок 5 хвилин другого тайму. "Шпори" забили більше, перемогли 2:1 і пройшли далі.

Але по-справжньому спекотні події сталися ще до початку поєдинку. Дербі не могло відбутися без фанатських розбірок. Цього разу бійка між вболівальниками була такою масовою та запеклою, що мала втрутитися поліція.

У деяких фанатів обличчя було розбите до крові, одного вболівальника знайшли непритомним. Поліція з'ясовує всі обставини і шукає призвідників.