iSport.ua,  2 січня 2022, 20:31
0
157

Команди розійшлися миром, забивши на двох чотири голи.

У неділю, 2 січня, у рамках 21 туру АПЛ Челсі приймав Ліверпуль. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Усі голи у цій зустрічі були забиті у першому таймі. Першими вийшли вперед "червоні", відзначившись двома голами на 26-й хвилині.

Паритет у матчі було відновлено до 45+1 хвилини. Крістіан Пулішич слідом за Маттео Ковачичем відзначився забитим м'ячем.

Після 21 туру Челсі йде на другому місці із 43 балами, а Ліверпуль посідає третій рядок, набравши 42 очки.

Челсі - Ліверпуль - 2:2

Голи: Ковачич, 42, Пулішич, 45+1 - Мане, 9, Салах, 26.

Челсі: Менді – Чалоба (Жоржіньйо, 70), Сілва, Рюдігер – Аспілікета, Канте, Ковачич, Алонсо – Маунт, Хаверц (Хадсон-Одої, 79) – Пулішич.

Ліверпуль: Келлехер – Александер-Арнольд, Конате, Ван Дейк, Цимикас – Хендерсон, Мілнер (Кейта, 69), Фабіньйо – Салах, Жота (Окслейд-Чемберлен, 69), Мане (Джонс, 90).

Попередження: Пулішич (17) - Мане (1), Конате (83).