Реал з Луніним здобув перемогу над Алькояно

iSport.ua,  6 січня 2022, 00:35
0
274
Андрій Лунін провів перший матч за свій клуб цього сезону

Мадридський Реал здолав Алькояно у рамках 1/16 фіналу Кубка Іспанії. Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь вершкових.

Реал пішов на перерву з перевагою в один м'яч. Голом відзначився захисник Едер Мілітао, який влучив у ворота суперника на 39-й хвилині.

Алькояно мав кілька непоганих можливостей забити, але щоразу підопічних Карло Анчелотті виручав український голкіпер Андрій Лунін. Зокрема, воротар врятував свою команду на 35-й хвилині після удару Карлоса Бланко Морено.

У другому таймі господарям поля все-таки вдалося зрівняти рахунок - забив Дані Вега. Через 10 хвилин вершкові знову вийшли вперед завдяки влучному удару Марко Асенсіо. На 78-й хвилині голкіпер Алькояно Хосе Хуан забив у ворота.

Це перший матч Луніна за мадридський клуб цього сезону.

Алькояно - Реал 1:3

Голи: Дані Вега, 66 - Мілітао, 39, Асенсіо, 77, Іско, 79

Алькояно: Фігерас - Кастельяно, Бланко (Рауль Гонсалес, 60), Ферріс, Карбонеллі, Міранда (Гарсія, 60), Касанова, Енді (Серда, 60) - Гаспар, Дані Вега, Мурад.

Реал: Лунін - Начо, Алаба (Вальєхо, 86), Мілітао, Марсело - Каземіро, Вальверде, Камавінга (Іско, 78), Азар (Кроос, 78) - Маріано Діас (Асенсіо, 48), Родріго (Себальос, 86).

Попередження: Карбонеллі, Касанова, Ферріс - Камавінга, Родріго.