Гол та асист Малиновського допомогли Аталанті рознести Удінезе

iSport.ua,  9 січня 2022, 19:29
0
307

Команда Гасперіні відвантажила у ворота суперника шість голів.

Аталанта здобула впевнену перемогу над Удінезе у матчі 21-го туру чемпіонату Італії. Поєдинок пройшов в Удіні та завершився з рахунком 5:2 на користь бергамасків.

Гості вийшли вперед уже на 17-й хвилині – голом відзначився півзахисник Маріо Пашаліч. Через п'ять хвилин Аталанта знову розписалася у воротах Удінезе. Цього разу забив Луїс Муріель, якому асистував Руслан Малиновський, який вийшов у стартовому складі.

Наприкінці першого тайму українець і сам відзначився у воротах чорно-білих. Після відскоку м'яч опинився у Руслана, і той пробив зі середньої дистанції в центрі воріт.

На 59-й хвилині господарі відіграли один м'яч завдяки автоголу Джімсіті. Через 17 хвилин Муріель оформив дубль.

Наприкінці зустрічі в Удінезе відзначився Бету, а в Аталанти - Йоаким Мехле та Маттео Пессіна.

Малиновський, до речі, провів на полі усі 90 хвилин.

Аталанта посідає четверте місце у турнірній таблиці Серії А, набравши 41 очко. Удінезе – 14-й (20 балів).

Удінезе - Аталанта 2:6

Голи: Джимсіті, 59, Бету, 80 - Пашаліч, 17, Муріель, 22, 76, Малиновський, 43, Мехле, 89, Пессіна, 90+2

Удінезе: Паделлі - Перес, Нюйтінк, Де Майо, Бекао, Моліна - Деулофеу, Удоджі (Соппі, 66), Уолас, Пуссетто (Саксесс, 74) - Бету

Аталанта: Муссо - Джимсіті (Чіттадіні, 90), Паломіно, Толої - Пеццелла (Хатебур, 73), Пашаліч (Міранчук, 73), Малиновський, Копмейнерс, де Роон (Пессіна, 46), Мехле - Муріель (Іліч)

Попередження: Бекао, Деулофеу, Де Роон, Джімсіті.