Реал в екстра-таймі дотиснув Барселону і вийшов у фінал Суперкубку Іспанії

iSport.ua,  12 січня 2022, 23:35
0
413

"Синьо-гранатові" двічі відігравалися в ході зустрічі, але все ж зазнали поразки.

У середу, 12 січня, каталонська Барселона та мадридський Реал зустрілися у півфінальному матчі Суперкубку Іспанії.

У стартовому складі "синьо-гранатових" вийшов новачок команди Ферран Торрес, для якого зустріч стала дебютною за Барселону.

Перші 10 хвилин гри були надзвичайно інтенсивними, але небезпечні моменти створював Реал. Так, на 6-й хвилині Асенсіо в дотик завдав удару по воротах після передачі від Вінісіуса, але не влучив.

Кілька разів "вершкові" виходили в контратаку, але тер Штеген рятував. Барселона почала загострювати біля воріт Куртуа ближче до середини тайму, але особливої ​​загрози для Реала спроби суперника не становили.

А на 25-й хвилині Реал зовсім вийшов уперед – Бензема легко відібрав м'яч у Бускетса в центрі поля та розгорнув атаку своєї команди, відпасувавши на лівий фланг на хід Вінісіусу. Жуніор пробив точно у ціль – 0:1.

Через п'ять хвилин "синьо-гранатові" мали можливість відновити паритет, та удар Люка Де Йонга головою не пройшов. Через кілька хвилин він ще раз спробував забити головою, але Куртуа був на місці.

Гра трохи заспокоїлася – Королівський клуб взяв м'яч під свій контроль та особливо не прискорював темп гри, як несподівано Барселона зуміла зрівняти рахунок.

Алвес практично із центру поля навісив у штрафний майданчик, де Люк Де Йонг скинув м'яч ліворуч на Дембеле. Потім Усман низом переправив "круглого" назад у центр штрафного майданчика, Мілітао злегка його підрізав прямо на ногу Де Йонгу, і той забив - 1:1.

На старті другої половини зустрічі підопічні Хаві активно намагалися вийти вперед – Педрі, який вийшов на заміну, на 49-й хвилині пробив з-за меж штрафного майданчика, але йому не вистачило точності. Відразу ж після цього шанс був у Люка Де Йонга, та м'яч полетів повз.

Поступово темп гри знизився і Реал став частіше проявляти ініціативу, а поява Родріго на полі суттєво освіжила "вершкових". Він тільки вийшов на поле, як одразу ледь не допоміг Бензема вивести Реал уперед, однак Барселону врятувала штанга.

Однак через кілька миттєвостей француз все ж таки забив – на 72-й хвилині зустрічі Менді відпасував на Бензему і той завдав удару, але Тер Штеген його відбив.

М'яч відлетів праворуч до Карвахаля, який повернув його в центр штрафного майданчика і завдяки рикошету від того ж Тер Штегена "круглий" відлетів прямо на ногу Бенземі. Форвард одразу ж пробив – 1:2.

Хаві швидко зробив ще пару замін, і "синьо-гранатові" знову рвонули відіграватися. Їм це вдалося на 84 хвилині - Депай заробив кутовий, який команда швидко розіграла. Альба навісив у штрафний майданчик із лівого флангу, й Ансу Фаті головою переправив його у сітку – 2:2.

Останні хвилини основного часу були вкрай насиченими, але забити жодна команда так і не змогла. Почалися екстра-тайми, і дуже швидко підопічним Карло Анчелотті вдалося забити.

Барселона насідала на ворота суперника, але втратила м'яч. Реал рвонув у контратаку, Родріго опинився у штрафному майданчику і відпасував з правого флангу до центру. Передачу замкнув Федеріко Вальверде – 2:3.

Ще до кінця першого додаткового тайму каталонці могли відігратися, однак Куртуа впорався і з ударом Бускетса, і з ударом Дембеле. Почався другий екстра-тайм, і Барселона знову намагалася пресингувати суперника, але все було безуспішно.

Перед фінальним свистком "вершкові" ледь не забили ще й знову на контратаці. Родріго отримав пас від Бенземи і вийшов віч-на-віч, але відправив м'яч поряд із правою штангою.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Реала з рахунком 3:2. Таким чином, Королівський клуб зіграє у фіналі Суперкубку Іспанії проти переможця пари Атлетіко Мадрід – Атлетік.

Барселона - Реал – 2:3
Голи: Л. Де Йонг, 42, Фаті, 84 - Вінісіус, 25, Бензема, 72, Вальверде, 98.

Барселона: Тер Штеген – Алвес (Ніко, 79), Араухо, Піке, Альба – Ф. Де Йонг (Педрі, 46), Бускетс, Гаві (Депай, 79) – Дембеле, Л. Де Йонг (Фаті, 66), Торрес (Абде, 46, Хутгла, 110).

Реал: Куртуа – Карвахаль (Васкес, 91), Мілітао, Начо, Менді – Модріч (Вальверде, 82), Каземіро, Кроос – Асенсіо (Родріго, 68), Бензема, Вінісіус (Камавінга, 110).

Попередження: Торрес (23), Алвес (51) - Каземіро (75), Вальверде (99).