Скандал на Кан. Суддя хотів закінчити матч на 86 хвилині

Текст: ,  13 січня 2022, 11:23
0
591
Суддя дав у матчі два фінальні свистки

Збірну Тунісу можуть виключити із розіграшу Кубка Африканських націй через роботу головного рефері.

Скандалом закінчився матч групового раунду Кубка Африканських націй між Малі та Тунісом. Головною дійовою особою наприкінці поєдинку став головний суддя із Замбії Джанні Сіказве, який двічі закінчив матч завчасно.

Спочатку рефері вирішив, що вистачить із нього на сьогодні футболу на 86 хвилині. Але після протестів тунісців таки відновив гру. Проте на позначці 89:45 свиснув остаточно.

При цьому в останні 10 хвилин він тричі скористався ВАР, поставив пенальті та вилучив футболіста збірної Малі.

Обуренню представників збірної Тунісу не було меж, адже вони програвали у матчі 0:1. Після свистка тунісці накинулися на Сіказві та його бригаду. Суддю від самосуду у виконанні тренерського штабу врятувала лише охорона стадіону.

Зазначимо, що пізніше Конфедерація африканського футболу дала можливість дограти 3 хвилини часу у цьому поєдинку, але команда Тунісу не вийшла на поле.

Головний тренер мотивував це тим, що пройшло вже більше півгодини, і на той момент деякі футболісти прийняли ванни з льодом. Через це команду можуть виключити з розіграшу КАН.

Згідно з регламентом Кубка африканських націй, збірна вважається такою, що програла, і повинна бути виключена з чемпіонату, оскільки не продовжила матч.

ТЕГИ: Кубок Африканских Нацийскандалсудьясборная Малисборная Туниса