Воротареві Динамо розбили ніс у товариській грі

Корреспондент.net,  27 січня 2022, 14:09
0
622
Нещерету розбили ніс у товариському матчі проти Буде-Глімта

Руслан Нещерет самовіддано пішов на м'яч та постраждав від зіткнення із форвардом.

Достроково закінчився для голкіпера київського Динамо Руслана Нещерета товариський матч на зборах в Іспанії.

Сьогодні чемпіони України зустрічалися із норвезьким Буде-Глімтом. Нещерет, який з'явився на полі вже після перерви, отримав пошкодження в середині другого тайму.

Нападаючий норвежців Лассе Нордас намагався втекти від захисника киян та далеко відпустив від себе м'яч.

Нещерет самовіддано вийшов, щоб забрати його, і зробив би це без проблем, але футболіст суперника вставив ногу і влучив воротареві в обличчя. У результаті в голкіпера було розбито носа.

Тренерський штаб Динамо вирішив замінити Руслана, щоб не ризикувати його здоров'ям.

Зазначимо, що зустріч завершилася внічию 1:1. Обидва м'ячі були забиті ще до перерви. У киян із подачі Циганкова голом відзначився Вітіньйо.