Текст: ,  10 лютого 2022, 13:40
0
344
Динамо розгромною перемогою завершило збір у Туреччині

Чемпіони України зіграли заключний товариський матч на другому підготовчому зборі у Туреччині.

Київське Динамо на мажорній ноті закінчило другий підготовчий збір у Туреччині. У заключному товариському матчі кияни розгромили представника Боснії і Герцеговини – Широкі Брієг.

Забивши у кожному з таймів по два голи, чемпіони України оформили легку перемогу 4:1. Дубль на рахунку Шапаренка, ще по разу відзначилися Гармаш і Ванат.

Футбол. Товариський матч

Динамо Київ – Широкі Брієг 4:1

Голи: Шапаренко, 16 (пен.), 81, Гармаш, 35, Ванат, 47 – Мужан, 68 (пен.)

Динамо (перший тайм): Бущан – Тимчик, Забарний, Сирота, Дубінчак – Шапаренко (К), Гармаш, де Пена, Вербич, Антюх – Кулач.

Динамо (другий тайм): Бойко (Моргун, 82) – Кендзера, Біль, Бражко, Караваєв – Сидорчук (К), Шапаренко (Шкурін, 82), Буяльський, Вітіньо, Циганков – Ванат.

Широкі Брієг: (стартовий склад): Міскич – Медич, Чульяк, Мужан, Благаїч, Босанчич, Лукич, Бегич, Муса (К), Ікич, Чавар.

Попередження: Сирота, Боль – Чавар.

Нагадаємо, на зборах у Туреччині Динамо здобуло п'ять перемог і внічию зіграло один поєдинок.

13 лютого кияни знову вирушать у Туреччину на завершальний тренувальний збір.

ТЕГИ: ТурцияБосния и ГерцеговинаДинамо Киевтренировочный сбор