Голи Фірміно та Салаха принесли Ліверпулю перемогу над Інтером

iSport.ua,  16 лютого 2022, 23:54
0
235

У середу, 16 лютого, у рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіоном італійський Інтер на своєму полі прийняв англійський Ліверпуль.

Команди дуже інтенсивно розпочали поєдинок – Ліверпуль намагався володіти м'ячем та пресингувати суперника, що призвело до ривку Салаха у штрафний майданчик, але момент для удару він упустив.

Перший реально небезпечний момент був у Інтера - Думфріс перехопив м'яч перед чужою штрафною і викотив його під Лаутаро - аргентинець пробив, але повз ворота. А вже за кілька хвилин ледь не забив Ліверпуль – Алькантара ударом із розвороту поклав м'яч зверху на сітку.

Кадр с матч Интер - Ливерпуль
Кадр із матч Інтер - Ліверпуль / Джерело: Getty Images

Реальний шанс вийти вперед з'явився у Інтера на 16-й хвилині - Чалханоглу прийняв м'яч на кутку воротарського майданчика і швидко пробив, але влучив у перекладину. Ліверпуль відповів через кілька хвилин ударом Мане через себе, але м'яч пролетів поряд зі штангою.

Потім шанс відзначитися був у Александер-Арнольда – на 29-й хвилині зустрічі він пробив метрів із 25 у ближню "дев'ятку", але трохи не вистачило йому точності.

До кінця тайму "червоні" продовжували високо пресингувати господарів поля та іноді створювали непогані моменти, але не потрапляли навіть у ворота. Інтер відповів атаками Шкрініара та Джеко, але теж повз. На перерву команди пішли із нулями на табло.

Картина гри суттєво змінилася у другому таймі – підопічні Індзагі повністю перехопили ініціативу, постійно виходячи в атаку та суттєво ускладнюючи життя захисникам Ліверпуля.

Практично одразу ледь не забив Брозович, але не вдалося пробити точно, а потім «Інтер» зовсім провів шикарну комбінацію. Думфріс з правого флангу відправив м'яч по діагоналі Перішича, який хотів вивести на порожній кут Лаутаро, але трохи не вистачило точності.

Потім нагода була у Джеко, але той вирішив не бити сам, а викотити м'яч на Лаутаро, і шанс вийти вперед був упущений. Ще за мить Алькантара відкотив м'яч від воріт Алісона до лінії штрафного майданчика, і Бастоні, що набігає, завдав удару - трохи вище воріт.

Інтер настільки потужно насів на "червоних", що Клопп вирішив провести одразу три заміни на додачу до Роберто Фірміно, якого випустив на старті тайму. І після цього гра гостей загострилася.

Майже одразу ледь не відзначився зимовий новачок Ліверпуля Луїс Діас, але його удар заблокував Шкрінір. Він спробував ще, пробивши з позиції лівого інсайду, але вище за ворота. Інтер огризався, але безуспішно.

І тут "червоні" все ж таки забили - на 75-й хвилині Робертсон подав з кутового на ближню штангу, де Фірміно головою переправив м'яч у сітку, вигравши боротьбу у Бастоні.

Незважаючи на пропущений м'яч, Інтер не став зменшувати темп гри та підтримував інтенсивність. Через п'ять хвилин Перишич міг відновити паритет, але м'яч після його удару пролетів над перекладиною.

Як би Інтер не намагався, м'яч наполегливо не летів у сітку, натомість Ліверпуль зумів подвоїти свою перевагу. На 83-й хвилині Олександр-Арнольд навісив у штрафний майданчик, де Ван Дейк скинув у центр - Салах вибіг до м'яча в районі 11-метрової позначки і з рикошетами від ніг захисників відправив м'яч низом у ворота.

Останні хвилини зустрічі пройшли в тому ж високому темпі, але більше голів забито не було. Фінальний свисток зафіксував перемог Ліверпуля з рахунком 2:0.

Матч-відповідь між командами відбудеться у вівторок, 8 березня, о 22:00 за київським часом. Поєдинок зіграють у Ліверпулі на стадіоні Енфілд.

Інтер – Ліверпуль – 0:2

Голи: … – Фірміно, 75, Салах, 83

Інтер: Ханданович – Шкрініар, Де Врей (Раноккія, 87), Бастоні (Дімарко, 90+1) – Думфріс (Дарміан, 87), Відаль (Гальярдіні, 87), Брозович, Чалханоглу, Перішич – Лаутаро (Санчес) Джеко.

Ліверпуль: Аліссон – Александер-Арнольд, Конате, Ван Дейк, Робертсон – Алькантара (Мілнер, 86), Фабіньо (Хендерсон, 59), Еліот (Кейта, 59) – Салах, Жота (Фірміно, 46), Мане (Діас, 5) ).