Динамо закінчило тренувальний збір перемогою над РФШ

Корреспондент.net,  21 лютого 2022, 12:25
0
134
Динамо здобуло вольову перемогу над РФШ

Чемпіони України перед поновленням чемпіонату здолали у Туреччині латиський клуб.

Перемогою закінчили третій тренувальний збір у Туреччині київські динамівці. У заключному матчі чемпіони України зустрічалися з латиським клубом РФШ.

Зазначимо, що прибалтійська команда відкрила рахунок у цьому матчі. У першому таймі відзначився Мареш.

Перевернути гру на свою користь українці змогли лише після перерви. У середині другого тайму протягом двох хвилин спочатку Ванат, а потім і Шапаренко забили голи у ворота РФШ та оформили киянам вольову перемогу 2:1

Динамо - РФШ 2:1

Голи: Ванат, 65, Шапаренко, 67 - Мареш, 21

Одразу після поєдинку Динамо вирушило до аеропорту для того, щоб повернутися до Києва.

Вже цієї суботи, 26 лютого, чемпіони України проведуть свій перший офіційний матч після зимової перерви. У Прем'єр-лізі кияни зіграють удома проти Інгульця.