0
1229
Форвард Вільярреала побив багаторічний рекорд

У чемпіонаті Іспанії впало одне із найстаріших футбольних досягнень.

Форвард Вільярреала Єремі Піно побив один із найстаріших рекордів чемпіонату Іспанії з футболу.

Відбулося це у матчі 26-го туру Ла Ліги проти Еспаньола. Вільяреал розгромив суперника на своєму полі 5:1.

Піно у грі відзначився покером, причому перші три м'ячі він забив у стартовій 45-хвилинці. Тим самим він побив досягнення для Ла Ліги колишнього футболіста Атлетіко Адріана Ескудеро, яке протрималося майже 75 років.

Справа в тому, що Піно став наймолодшим автором хет-трику (19 років та 129 днів) у першій половині гри за всю історію чемпіонату Іспанії. Ескудеро в березні 1947 року забив три м'ячі в першому таймі у віці 19 років і 157 днів.