Левандовські встановив рекорд Ліги Чемпіонів

Текст: ,  9 березня 2022, 11:40
0
679
Левандовські оформив хет-трик і встановив рекорд Ліги чемпіонів

Розгром, здійснений Баварією Зальцбургу в 1/8 фіналу турніру, став особливим для поляка.

Мюнхенська Баварія пройшла до чвертьфіналу футбольної Ліги чемпіонів. У поєдинку 1/8 фіналу німецький клуб розгромив австрійський Зальцбург на своєму стадіоні 7:1.

Зазначимо, що матч на Альянц Арені став особливим для нападаючого господарів Роберта Левандовські. Поляк забив у ворота суперників одразу три м'ячі.

Як повідомляє Opta, це був найшвидший хет-трик в історії Ліги чемпіонів. На нього у Левандовські пішло лише 23 хвилини. Два голи поляк забив із пенальті.

Нагадаємо, що в нинішньому сезоні 33-річний Левандовські відіграв за Баварію 35 матчів у всіх турнірах, у яких забив 42 голи та віддав три результативні передачі.