Ліга Європи: Гол Ярмоленка вивів Вест Хем в 1/4 фіналу

Текст: ,  18 березня 2022, 09:30
0
497
Ярмоленко вивів Вест Хем до чвертьфіналу Ліги Європи

Капітан збірної України забив найважливіший м'яч за свою команду, який допоміг обіграти Севілью.

Андрій Ярмоленко забив найважливіший м'яч за свій Вест Хем та допоміг команді вийти до чвертьфіналу Ліги Європи. Нагадаємо, що лондонський клуб зустрічався із Севільєю та починав домашній поєдинок, маючи в пасиві гостьову поразку 0:1.

Наприкінці першого тайму Томаш Соучек ударом головою зблизька замкнув передачу Майкла Антоніо. Це відновило рівність у сумі двох матчів.

Більше в основний час команди не забивали, а вже в овертаймі Ярмоленко, з'явившись на полі на 88 хвилині, ще раз вразив ворота іспанського клубу, зігравши на добиванні. 2:0 - і Вест Хем у чвертьфіналі Ліги Європи.

Там і Аталанта Руслана Малиновського. Італійці вдруге обіграли німецький Баєр, цього разу в гостях 1:0. Українець вийшов у стартовому складі, проте результативними діями не відзначився.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь

Вест Хем – Севілья – 2:0 д.в. (перший матч 0:1)

Байєр – Аталанта – 0:1 (перший матч 2:3)