Текст: ,  21 березня 2022, 10:38
0
650
Форварда Аякса було видалено за симулювання травми

Суддя матчу чемпіонату Нідерландів не оцінив акторських здібностей амстердамського футболіста.

Суперечливі емоції відчував після матчу чемпіонату Нідерландів Аякс – Феєнорд гравець амстердамців Антоні Сантос. З одного боку, футболіст на останніх хвилинах зустрічі забив переможний гол свого клубу, але з іншого заробив вилучення на рівному місці.

Вже у компенсований до матчу час Сантос вилетів за межі поля та почав корчитися від болю. Але зрозумівши, що таку увагу судді до себе не привернути, він вирішив повернутися на газон.

При цьому одноклубник Антоні - Душан Тадіч вирішив, що для кращого затягування часу форварду слід валятися на траві і спеціально впустив Сантоса на газон, щоб продовжив лежати, зображуючи жахливі страждання.

Рефері матчу подібну виставу не оцінив і Антоні спочатку жовту, яка стала другою для футболіста в матчі, а потім і червону картку.

Зазначимо, що Аякс переміг принципового суперника у тяжкому протистоянні з рахунком 3:2. При цьому до 78 хвилин амстердамці програвали Феєнорду 1:2.