Вест Хем - Евертон 2:1 Відео голів та огляд матчу чемпіонату Англії

iSport.ua,  3 квітня 2022, 19:25
0
410

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.

У рамках 31 туру чемпіонату Англії Вест Хем на своєму полі обіграв Евертон (2:1).

Господарі поля вийшли вперед у середині першого тайму після точного удару Крессуела.

Після перерви "іриски" зрівняли рахунок за рахунок гола Холгейта, проте вже за кілька хвилин півзахисник "молотобійців" Боуен знову вивів Вест Хем уперед.

Евертон намагався зрівняти рахунок, проте всі старання залишилися безрезультатними. Ситуацію посилило вилучення Кіна, який залишив поле на 65-й хвилині.

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко з'явився на полі під кінець основного часу, а ось захисник Евертона Віталій Миколенко провів на полі всю гру, проте результативними діями не відзначився.