Ліга чемпіонів: Ліверпуль та Ман Сіті перемагають у перших матчах 1/4 фіналу

Текст: ,  6 квітня 2022, 09:01
0
229
Бенфіка Яремчука поступилася на своєму полі Ліверпулю

У найсильнішому футбольному клубному турнірі "старого світу" стартувала чвертьфінальна стадія.

Англійські Ліверпуль та Манчестер Сіті перемогли своїх суперників у стартових чвертьфінальних матчах Ліги чемпіонів. Чинні чемпіони Англії вдома, без участі Олександра Зінченка, обіграли іспанський Атлетико 1:0.

Тим часом "мерсисайдці" у гостях здолали португальську Бенфіку 3:1. Роман Яремчук, у складі "орлів" з'явився на полі лише на 82 хвилині, проте результативними діями за відведений час не відзначився.