iSport.ua,  7 квітня 2022, 00:02
0
391

"Вершкові" здобули комфортну перемогу на Стемфорд Брідж.

У середу, 6 квітня, Челсі на Стемфорд Брідж приймав Реал у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Підопічні Томаса Тухеля досить впевнено розпочали зустріч і більше контролювали м'яч, ось лише результату це їм не давало. Реал не особливо рвався вперед, але за нагоди швидко виходив у контратаки.

Так, на 10-й хвилині контратака ледь не завершилася голом - Бензема віддав приголомшливий пас на Вінісіуса п'ятою і той пробив по воротах, але м'яч влучив у перекладину.

Зате вже на 21-й хвилині успіх виявився не на боці господарів поля. Бензема дозволив Вінісіусу рвонути вперед лівим флангом, а сам перемістився до штрафного майданчика, де головою замкнув навіс Жуніора і забив - 0:1.

Карим Бензема и Винисиус праздную гол
Карім Бензема і Вінісіус святкують гол / Джерело: Getty Images

Челсі навіть не встиг відійти від першого м'яча, як через три хвилини Бензема оформив дубль. Цього разу вже Модіч виконав розкішний діагональний навіс праворуч, а Карім знову переправив м'яч у сітку ударом головою - 0:2.

Потім Реал на куражі почав активно поводитися у штрафному майданчику суперника і створювати небезпечні моменти. На 33-й хвилині рахунок ледь не став розгромним, але все ж таки Едуар Менді зумів парирувати удар Карвахаля, а Крістенсен підстрахував.

І відразу Челсі несподівано відіграв один м'яч. Жоржіньйо із правого флангу подав на Хаверца, який забігав у штрафний майданчик, і Кай головою відправив м'яч у сітку - 1:2.

Напруга зростала аж до перерви - підопічні Тухеля часто помилялися у захисті, а реактивний Бензема постійно створював небезпеку, проте рахунок до свистка так і не змінився. Натомість це сталося одразу ж на старті другого тайму.

Кай Хаверц отыграл один матч
Кай Хаверц відіграв один матч / Джерело: Getty Images

На 46-й хвилині зустрічі Реал забив і знову це зробив Бензема. Щоправда, суттєво допоміг у цій ситуації голкіпер суперника. Едуар вирішив вийти з воріт і навіть залишити межі воротарського, щоб прийняти м'яч.

М'яч він прийняв, ось тільки під пресингом Каріма припустився помилки, граючи ногами і відпасовуючи на Рюдігера. Бензема перехопив м'яч і відправив його дальнім ударом у порожні ворота - 1:3.

До середини тайму Челсі взагалі не виходило створювати хоч щось дійсно варте, і Тухель вирішив випустити на поле Лукаку. Це справді пожвавило гру лондонців. Уже за кілька хвилин Ромелу був близький до гола, але все ж таки трохи зрізав м'яч.

Кадр с матча Челси - Реал
Кадр із матчу Челсі - Реал / Джерело: Getty Images

Ще за мить на Лукаку навісили ліворуч, але після його удару головою м'яч пролетів за кілька сантиметрів від дальньої штанги. Приєдналися і Маунт із Джеймсом, але і їхні удари вирушали у "молоко".

Уже в останні десять хвилин зустрічі Челсі створив, мабуть, свої найнебезпечніші моменти. Так, шикарний удар виконав Джеймс, але Куртуа на нього зреагував і зумів парирувати удар із далекої дистанції.

А вже у компенсований час Зієш ударом із розвороту відправив м'яч на кілька сантиметрів вище за поперечину. Фінальний свисток зафіксував перемогу Реала з рахунком 3:1.

Игроки Реала
Гравці Реала / Джерело: Getty Images

Матч-відповідь команди проведуть у вівторок, 12 квітня, в Мадриді, і в цьому поєдинку Королівський клуб почуватиметься дуже впевнено.

Челсі - Реал Мадрид - 1:3
Голи: Хаверц, 33 - Бензема, 21, 24, 46.

Челсі: Менді - Крістенсен (Ковачич, 46), Тьяго Сілва, Рюдігер - Джеймс, Канте (Зієш, 46), Жоржіньйо (Лофтус-Чік, 64), Маунт, Аспілікета - Хаверц, Пулішич (Лукаку, 64).

Реал: Куртуа - Карвахаль, Мілітао (Начо, 64), Алаба, Ф. Менді - Модріч, Каземіро, Кроос (Камавінга, 74) - Вальверде (Себальос, 86), Бензема (Бейл, 86), Вінісіус Жуніор.

Попередження: Рюдігер (19) - Мілітао (14).