Барселона у більшості не впоралася з Айнтрахтом

iSport.ua,  8 квітня 2022, 04:22
0
214

Команди відклали визначення півфіналіста Ліги Європи до матчу-відповіді, не зумівши здобути перевагу в першій зустрічі.

У четвер, 7 квітня, Айнтрахт у першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи приймав на своєму полі Барселону.

Поєдинок завершився внічию 1:1, при цьому господарі виглядали краще, а каталонському клубу довелося відіграватися в ході зустрічі, і навіть опинившись у більшості, гості не змогли здобути переможний результат.

Перший тайм завершився без забитих м'ячів, а одразу після перерви Ансгар Кнауфф вивів німецьку команду вперед. "Блаугранас" вирівняли положення у середині другої половини матчу завдяки точному удару Феррана Торреса. Франкфуртському клубу довелося догравати поєдинок у меншості, після того на 78-й хвилині вилучення заробив Тута, але каталонці не зуміли скористатися отриманою чисельною перевагою.

Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи Барселона - Айнтрахт відбудеться 14 квітня.

Айнтрахт - Барселона 1:1