Славія Качараби та Таловерова уникла поразки Феєноорду у матчі з шістьма голами

iSport.ua,  8 квітня 2022, 01:53
0
75

Празька та роттердамська команди завершили поєдинок надрезультативною нічиєю.

У четвер, 7 квітня, Феєноорд і Славія зустрічалися в першому матчі чвертьфіналу Ліги конференцій, зігравши внічию 3:3.

Рахунок у поєдинку відкрили господарі після точного удару Луїса Сіністерри, на що гості відповіли голом Петера Олайїнкі.

У середині другої половини зустрічі Йіра Сор забив другий м'яч Славії, але Маркос Сенесі та Оркун Кекчю знову вивели Феєноорд уперед. Проте у компенсований час Ібраїм Траоре зумів зрівняти рахунок.

Український захисник Славії Тарас Качараба провів на полі весь поєдинок. Ще один українець Максим Таловеров вийшов у старті та був замінений на 67-й хвилині.

Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги конференцій Славія - Феєноорд відбудеться 14 квітня в Празі.

Феєноорд - Славія 3:3