Ліга Європи: Німецькі клуби перемагають у перших півфіналах

Текст: ,  29 квітня 2022, 09:03
0
918
Вест Хем без Ярмоленка програв Айнтрахту

У єврокубковому турнірі настав час визначення команд, які розіграють головний приз.

"У футбол грають 22 особи, а перемагають німці", - сказав колись Гаррі Лінекер. Ця фраза повністю підтвердилася у перших півфінальних матчах Ліги Європи.

Поєдинки пройшли в Лондоні та Лейпцигу, де місцеві Вест Хем та РБ приймали Айнтрахт та Рейнджерс, та перемогли у них німецькі команди.

Айнтахт забивши "молотобійцям" по м'ячу на початку кожного тайму, зрештою взяв вгору 2:1. При цьому півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко так і не з'явився на полі, провівши весь матч на лаві запасних лондонців.

А в Лейпцигу все вирішилося на останніх хвилинах гри. Саме тоді Анхеліньйо неймовірним ударом зльоту розпечатав ворота шотландців та приніс своєму клубу перемогу 1:0.