Ліга конференцій: Рома та Лестер грають унічию, Фейєноорд перемагає

0
458
Лестер і Рома найсильнішого не визначили

Відбулися перші півфінальні поєдинки нового єврокубкового турніру з футболу.

У першому в історії розіграші футбольної Ліги конференцій відбулися перші півфінальні матчі. У поєдинку Лестер - Рома переможця так і не визначили. Гості забили у першому таймі, але у другому господарі змогли зрівняти рахунок - 1:1.

Набагато веселіше було в Нідерландах, де Фейєноорд приймав Марсель. Вже до середини першого тайму клуб із Роттердама вів у рахунку 2:0, проте французький клуб ще до перерви встиг нівелювати відставання.

А лише розпочалася друга половина гри, як господарі, на радість уболівальникам, забили ще один гол. Його клуб із Марселя відіграти вже не зміг - 3:2 на користь команди з Нідерландів.