Ліверпуль - перший фіналіст Ліги чемпіонів

Текст: ,  4 травня 2022, 09:02
0
1718
Ліверпуль переміг Вільярреал у півфіналі ЛЧ

Англійська команда у тяжкому протистоянні здобула гостьову перемогу над Вільярреалом.

Ліверпуль став першим фіналістом Ліги чемпіонів. Це право англійці отримали, обігравши іспанський Вільярреал. Зазначимо, що після домашніх 2:0 підопічні Юргенна Клоппа виглядали явними фаворитами у боротьбі за вихід у вирішальну стадію змагань.

Проте матч у відповідь видався для них дуже важким. Господарі зуміли відіграти своє відставання вже у першому таймі, після точних ударів Булайє Діа та Франсіса Коклена.

Але все змінилося у другому таймі. Іспанці пропустили гол від Фабіньо у свої ворота після помилки воротаря, після чого гра у них повністю розладналася. Майже відразу Луїс Діас рахунок зрівняв. А через якийсь час Садіо Мане встановив остаточний рахунок - 3:2 на користь Ліверпуля, який у фіналі зіграє із переможцем пари Манчестер Сіті - Реал.