Реал у неймовірному матчі вирвав путівку у фінал ЛЧ

Текст: ,  5 травня 2022, 09:03
0
2648
Реал переміг Манчестер Сіті та вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Мадридський клуб на останніх хвилинах перевернув хід гри у півфіналі з Манчестер Сіті.

У фіналі Ліги чемпіонів сезону 2021/22 глядачі побачать ремейк вирішального матчу чотирирічної давності у Києві. У Парижі зійдуться Ліверпуль та Реал. Це стало відомо після другого півфінального матчу, де мадридці обіграли Манчестер Сіті.

Зазначимо, що чемпіони Англії володіли перевагою на полі всі 90 хвилин основного часу, які виграли з рахунком 1:0 після точного удару Мареза.

Проте господарі поля здійснили неймовірний камбек у додатковий до основного час. Родріго забив у ворота "городян" на 90-й та 91-й хвилинах і перевів гру в овертайм.

Тут своє слово сказав уже легендарний форвард "Королівського клубу" Бензема. Француз точно реалізував пенальті на 95-й хвилині та приніс своїй команді путівку у фінал. 3:1 на користь Реала.

Зазначимо, що український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко вийшов на поле на 72 хвилині. Саме він розпочав гольову атаку, у якій забив Марез, крім того Зінченко заробив собі жовту картку у додатковий час.