Динамо перемогло Базель у благодійному матчі

Текст: ,  5 травня 2022, 09:29
0
790
Динамо перемогло Базель в останньому матчі турне з гравцями збірної

Київський клуб провів черговий товариський матч на підтримку постраждалих від агресії Кремля.

Динамо здобуло чергову перемогу у рамках свого благодійного турне "Матч за мир! Зупинимо війну!". Цього разу кияни обіграли одного із лідерів швейцарського футболу - Базель.

Український клуб добре розпочав поєдинок і в середині першого тайму зміг відзначитись, м'яч забив Олександр Караваєв. Проте суперник не збирався здаватися і ще до перерви рахунок зрівняв, а на початку другого тайму вийшов уперед.

Повернути собі перевагу в рахунку кияни змогли лише наприкінці поєдинку. Андрієвський та Попов своїми голами принесли Динамо перемогу 3:2.

Зазначимо, що це був останній товариський матч "біло-синіх" із гравцями збірної України. Одразу після його закінчення гравці вирушили до національної команди, де почнуть підготовку до поєдинків відбору на ЧС-2022.

Благодійний матч. Швейцарія

Базель (Швейцарія) - Динамо Київ (Україна) - 2:3

Голи: Салаї, 43, Еспозіто, 61 - Караваєв, 23, Андріївський, 78, Попов, 81

Базель (стартовий склад): 46. Гебхардт - 6. Джига, 7. Касамі, 11. Салаї, 19. Малес, 22. Лопез, 27. Ндойє, 28. Петретта, 35. Паласіос, 40. Чіпперфілд, 7 Хайдарі.

Динамо: 1. Бущан (35. Нещерет, 67) - 28. Кравченко (99. Антюх, 46), 25. Забарний (6. Бурда, 77), 34. Сирота (4. Попов, 46), 44. Дубінчак ( 14. Вівчаренко, 46) - 5. Сидорчук (К) (8. Шепелєв, 67), 10. Шапаренко (18. Андрієвський, 67), 29. Буяльський (89. Бражко, 82), 20. Караваєв (73. Боль, 77), 17. Ванат (22. В.Волошин, 82) - 41. Бесєдін (19. Гармаш, 67).