Ліга Європи: У фіналі зіграють Айнтрахт та Рейнджерс

Текст: ,  6 травня 2022, 09:07
0
680
Вест Хем Ярмоленка програв Айнтрахту

У другому за значимістю єврокубковому турнірі визначились учасники вирішального поєдинку.

Шотландський Рейнджерс сенсаційно вийшов у фінал Ліги Європи. Клуб із Глазго програв перший матч Лейпцигу 0:1 і мав у домашніх стінах відіграти відставання. Що йому блискуче і вдалося.

Трибуни стадіону Айброкс погнали своїх улюбленців уперед, тільки-но пролунав свисток про початок матчу. І вже на середину першої половини Рейнджерс вели 2:0, а могли забивати і більше.

У другому таймі гості змогли один гол відіграти, але екстра-тайму збутися не судилося. Господарі відзначилися третім голом у воротах німецького колективу та впевнено виграли з рахунком 3:1.

Зазначимо, що це був уже другий клуб Бундесліги, який змогли обіграти у плей-офф турніру шотландці, які раніше розправилися з Боруссією Дортмунд. А у фіналі на них чекає ще один суперник з Німеччини - Айнтрахт.

Клуб із Франфурта не зазнав особливих проблем у півфіналі з Вест Хемом, за який виступає Андрій Ярмоленко. Німці виграли обидва матчі протистояння - 2:1 та 1:0, і впевнено пройшли далі. Зазначимо, що український півзахисник вийшов на поле у ​​другій зустрічі лише на 87 хвилині.