Текст: ,  19 травня 2022, 09:22
0
1342
Україна не змогла обіграти Рієку

Національна команда провела черговий товариський матч у рамках підготовки до відбору на ЧС-2022.

Збірна України з футболу не змогла здобути перемогу у товариському матчі з хорватською Рієкою. На цей поєдинок тренерський штаб національної команди виставив формально другий склад.

Українці добре розпочали гру та в середині першого тайму забили зусиллями Дениса Гармаша. Проте чергова помилка в обороні не дозволила підопічним Петракова піти на перерву переможцями. Дрмич зрівняв рахунок. Більше голів у цьому матчі глядачі не побачили, нічия - 1:1.