Манчестер Сіті у божевільному матчі вирвав чемпіонство в АПЛ

0
2122
Дубль Гюндогана допоміг Манчестер Сіті обіграти Астон Віллу

В англійській Прем'єр-лізі відбулися останні матчі чемпіонату сезону 2021/22.

Манчестер Сіті захистив чемпіонський титул в англійській Прем'єр-лізі. Відбулося це у поєдинку останнього туру проти Астон Вілли. "Горожан" у домашньому матчі влаштовувала лише перемога, проте вони до кінця матчу несподівано поступалися супернику 0:2.

Усе змінили божевільні 5 хвилин у виконанні підопічних Гвардіоли. З 76-ї по 81-у хвилини Манчестер Сіті забив тричі та вирвав перемогу з рахунком 3:2.

Тим часом головний суперник "міщан" у боротьбі за чемпіонство виграв свій поєдинок у Вулверхемтона 3:1.

Після 38 турів Ліверпуль зайняв другий рядок, набравши 92 бали, Манчестер Сіті випередив суперника на один бал та виграв четверте чемпіонство за останні п'ять років.