Шевченко зіграв у благодійному матчі та віддав асист

0
2675
Шевченко зіграв у Мілані у благодійному матчі

У Мілані відбувся поєдинок колишніх зірок світового футболу на підтримку українських біженців.

Андрій Шевченко зіграв у Мілані у благодійному матчі на підтримку України. Колишніх зірок світового футболу зібрав екс-нападаючий Барселони та Інтера Самуель Ето'О.

Імена учасників поєдинку вражають: Франческо Тотті, Жуліо Сезар, Веслі Снейдер, Ліліан Тюрам, Андреа Пірло, Філіппо Індзагі та інші відомі футболісти минулого.

Гра проходила у форматі 2 таймів по 35 хвилин та завершилася перемогою білих над синіми 4:2. Голи забивали: Кларенс Зеєдорф (дубль), Алессандро Матрі, Альберто Джилардіно (у білих), а також Філіппо Індзагі, Самюель Ето'о (у синіх).

Зазначимо, що Андрій Шевченко вивів команду на поле з капітанською пов'язкою та зумів віддати гольову передачу на Кларенса Зеєдорфа у першому таймі.

Кошти надійдуть на рахунок спеціального фонду, створеного Самюелем Ето'о, і будуть направлені для забезпечення потреб українських переселенців, які вимушено залишили свої будинки через війну, розв'язану російським режимом.

Благодійний матч, Мілан, 23 травня

Inclusion Icons – United Icons – 2:4

Голи: Ф. Індзагі, 4, Ето'о, 65 – Зеєдорф (асист: Шевченко), 20, Матрі, 22, Джилардіно, 27, Зеєдорф, 70+2.

ТЕГИ: благотворительностьбеженцыАндрей ШевченкоСамуэль Это'Отоварищеский матч