0
985
Монца вперше у своїй історії вийшла до Серії А

Клуб уперше виступить в еліті італійського футболу завдяки перемозі у серії плей-офф.

Монца вперше у своїй історії вийшла до Серії А. Це право клуб завоював завдяки перемозі в серії плей-офф на право підвищення у класі. Зазначимо, що у фіналі турніру Монца у божевільному протистоянні здолала Пізу. На своєму полі "біло-червоні" здолали суперника 2:1, і доля путівки вирішувалася на стадіоні Арена Гарібальді - Ромео Анконетані в Пізі.

Вже до дев'ятої хвилини господарі вели 2:0, але Монца не здалася і до кінця матчу змогла зрівняти рахунок. Однак, коли здавалося, що Монца вже може готуватись до дебюту в Серії А, господарі забили третій гол і перевели гру в овертайм. Але на більше Пізи не вистачило, Монца забила ще два голи і оформила свій вихід до еліти.

Піза – Монца – 3:4

Голи: Торрегросса, 1, Херманнссон, 9, Мастіну, 90 - Пепін, 20, Гітк'яєр, 79, Марроне, 96, Гітк'яєр, 101

Піза: Ніколас, Леверб, Беруатто, Бірінделлі, Херманнссон, Марін (Беналі, 85), Надь (Мазуччі, 89), Сібіллі (Коен, 85), Сіга (Лукка, 66), Торрегросса (Мастіну, 66), Пушкаш (Де Вітіс, 90)

Монца: Ді Грегоріо, Пірола (Колпані, 90), Аугусто, Кальдірола, Барберіс, Пепін (Беттелья, 104), Моліна, Маццителлі (Д'Алессандро, 77), Марроне, Мота (Манкузо, 104), Чьюррія (7) )

Попереджено: Бірінделлі, 27, Беруатто, 43, Леверб, 58, Надь, 87, Мазуччі, 117 - Донаті, 30, Мота, 42, Пепін, 57, Беттелья, 118

Вилучення: Ламанна, 104