Текст: ,  10 червня 2022, 09:03
0
882
Молодіжна збірна України зіграла внічию із Францією

Підопічні Руслана Ротаня проявили характер у грі з французами, але для перемоги цього не вистачило.

Молодіжна збірна України втратила шанси здобути пряму путівку на чемпіонат Європи. У номінально-домашньому відбірковому матчі проти Франції, який підопічні Ротаня змушені були грати у Стамбулі, українцям треба було перемагати.

Проте початок матчу "синьо-жовті" провалили. Вже на третій хвилині вони пропустили гол у ворота, а в середині першого тайму на табло горіло вже 3:1 на користь Франції. Проявивши характер, українці змогли відігратись, але не перемогти. 3:3 - і команда Ротаня посідає друге місце у групі. Тепер для того, щоб потрапити на Євро, "синьо-жовтим потрібно буде подолати сито плей-офф.