Фани Лехії влаштували масову бійку у матчі Ліги конференцій

Текст: ,  8 липня 2022, 13:22
0
1239
Матч Ліги конференцій у Польщі зупинили на 40 хвилин через масову бійку на трибунах

Єврокубковий матч було зупинено на 40 хвилин через побоїще, яке відбувалося на трибунах.

Польській Лехії із Гданська загрожує серйозне покарання від УЄФА через вболівальників. Справа в тому, що фанати польського клубу влаштували масове побоїще на трибунах. Сталося це 7 липня, під час першого відбірного раунду Ліги конференцій, у якому господарі приймали Академію Пандєв із Північної Македонії.

За даними Gol24.pl, все почалося з бійки в пабі, після чого заворушення перенеслися на стадіон. У результаті, вже на 8-й хвилині гру було зупинено. У бійці брали участь кілька десятків глядачів – хулігани та ультрас Лехії.

Пристрасті вщухли лише через 40 хвилин, завдяки втручанню в ситуацію поліції, після чого команди змогли продовжити гру. Внаслідок цього Лехія розгромила суперника 4:1, але тепер клубу загрожують серйозні санкції. За те, що сталося, УЄФА може накласти на команду фінансовий штраф, а також закрити трибуни на наступні поєдинки.

У Лехії вже засудили дії фанатів, назвавши їх безвідповідальними, та відкрили внутрішнє розслідування цього інциденту.

"Багато людей працювало багато тижнів, щоб сьогодні вболівальники могли побачити з трибун перший за кілька років матч та перемогу Лехії у єврокубках.

На жаль, ми стали свідками неприйнятної поведінки. Служби вже вжили заходів, забезпечений моніторинг, а перший із винних встановлено та затримано. Ми не знаємо, чим закінчиться ця ситуація для клубу", - йдеться в офіційній заяві клубу.