Динамо виграло та програло у товариських матчах з Ліоном

Текст: ,  13 липня 2022, 09:14
0
1353
Динамо зіграло товариські матчі з Ліоном

Київський клуб провів чергові благодійні поєдинки у рамках підготовки до старту сезону.

Одразу два товариські матчі проти Ліона зіграло київське Динамо у рамках підготовки до нового сезону. Обидва матчі традиційно мали благодійний характер. Спочатку на поле вийшов найближчий резерв двох колективів.

У цьому протистоянні українці здобули впевнену перемогу 3:1. Голи у киян забили Антюх, Супряга та Волошин. Могли динамівці перемогти з більшою різницею, але не реалізували пенальті.

Товариський матч

Ліон – Динамо – 1:3

Голи: Ель-Арух, 60 – Антюх, 28, Супряга, 57, В. Волошин, 86.

На 20-й хвилині Ванат не реалізував пенальті (штангу).

Ліон (стартовий склад): Ріу – Діоманде, Дюбуа, Ломамі, Озчакар – Бунаас, Ель-Аруш, Толентіно Коельо – Баркола, Діб, Кадевере.

Динамо: Бойко (Нещерет, 64) – Кравченко (Тимчик, 64), Сирота (Боль, 73), Бурда, Вівчаренко (Дубінчак, 64) – Шепелєв, Гармаш, Антюх (В. Волошин, 80), Андрієвський, Ванат – Супряга.

Після цього на поле вийшли основні склади команд. У цій грі Динамо виступило невдало. Після рівного першого тайму команди пішли на перерву з рахунком 0:0. Проте, вже на початку другого господарі забили. Після помилки воротаря Бущана ворота киян розкрив Люкеба.

Одразу після цього тренерський штаб українського клубу поміняв голкіпера, на поле вийшов Нещерет. Однак це не допомогло. Ліон забив ще двічі і закінчив зустріч із рахунком 3:0 на свою користь.

Ліон – Динамо – 3:0

Голи: Люкеба, 52, Бойє, 74, Лега, 77

Ліон (стартовий склад): Лопеш, Люкеба, Енріке, Гюсто, Рен-Аделаїд, Мендеш, Лепенан, Тете, Фавр, Токо-Екамбі, Ляказет.

Динамо: Бущан (Нещерет, 55) – Кендзьора (Тимчик, 68), Попов (Боль, 68), Забарний, Караваєв – Сидорчук, Шапаренко, Буяльський (Дубінчак, 46), Циганков, Вербич (Ванат, 75) – Бесєдін.