Аякс здобув вольову перемогу над Шахтарем

iSport.ua,  27 липня 2022, 00:02
0
511

Команди порадували фанатів кількістю голів.

У вівторок, 26 липня, донецький Шахтар провів товариський матч із Аяксом на Йохан Кройф Арені.

У складі "гірників" вийшли десять вихованців із клубної академії, що є незвичайним досягненням для Шахтаря.

Рахунок у поєдинку було відкрито на 33-й хвилині після феноменального проходу Михайла Мудрика, який розпочав атаку зі своєї половини поля. Діставшись штрафного суперника, Михайло завдав гольового удару. Перед перервою амстердамський клуб зрівняв рахунок: Тадич завершив атаку після скидання Антоніо.

У другому таймі Аякс мав велику перевагу, яку втілив у два голи. Спочатку Бергейс влучив у ворота Шахтаря, а потім Кудус встановив остаточний рахунок зустрічі - 3:1.

Аякс - Шахтар 3:1

Голи: Тадич, 45, Бергейс, 73, Кудус, 85 - Мудрик, 33

Аякс: Пасвер - Ренш, Тімбер (Схурс, 66), Блінд, Вейндал (Баас, 77) - Классен (Консейсау, 77), Альиварес, Бергейс (Тейлор, 80) - Бергвейн (Кудус, 66), Тадч, Антоні (Бробі), 76)

Шахтар: Трубін (П'ятов, 46) – Конопля (Очеретько, 46), Бондар (Удод, 63), Козик (Савченко, 63), Корнієнко (Кірюханцев, 46) – Степаненко (Джурасек, 46), Бондаренко (Стасюк), Судаков (Вакула, 46) - Кащук (Кулаков, 46), Тотовицький (Чех, 46), Мудрик (Топалов, 46)

Раніше повідомлялося, що Шахтар провів матч із Аяксом у футболках із назвами українських міст замість прізвищ.