Аякс - Шахтар 3:1. Відео голів та огляд товариського матчу

0
1074

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.

У вівторок, 26 липня, донецький Шахтар провів черговий спаринг у рамках підготовки до майбутнього сезону. "Гірники" зустрічалися з амстердамським Аяксом.

Рахунок у поєдинку відкрили підопічні Ігоря Йовичевича: Мудрик оформив ефектний гол, пробігши з м'ячем усю чужу половину поля, внаслідок чого вразив ворота Аякса.

Нідерландський клуб не збирався відпускати Шахтар у відрив і зрівняв рахунок до перерви - Тадич відновив паритет.

У другому таймі хорватський фахівець змінив усіх футболістів, надавши їм шанс проявити себе. Аякс скористався цим та забив двічі, що допомогло їм виграти зустріч - 3:1.