Долю матчу вирішила червона картка - тренер Фенербахче

Текст: ,  28 липня 2022, 11:00
0
1908
Жезус незадоволений суддівством у матчі з Динамо

Жорже Жезуш прокоментував виліт із кваліфікації Ліги чемпіонів від київського Динамо.

Динамо Київ - дуже сильний суперник, який грає одним складом уже довгий час. Так прокоментував гру суперника у кваліфікаційному матчі Ліги чемпіонів головний тренер Фенербахче Жорже Жезус.

Крім того, наставник стамбульського клубу вважає несправедливим результатом поразку своєї команди. На його думку, його підопічні грали краще за киян, а долю поєдинку вирішило видалення на початку другого тайму.

"Фенербахче добре грав до перерви. У нас було 7 ударів, у суперника - 0. Але потім була червона картка Ісмаїла. Після неї наша команда втратила організацію, структуру, порушився баланс і, як наслідок, суперник забив.

Мої хлопці боролися та зберігали настрій навіть після того, як Валенсія не забив пенальті. Звичайно, зараз жодної радості немає, але вони повинні піти з високо піднятими головами. Вони билися до кінця, просто наших фізичних здібностей не вистачило на додатковий час. Важко бігати ще 30 хвилин без одного гравця. Та червона картка - вирішальний чинник.

Ну і давайте не забувати, що ми грали проти дуже гарної команди. Можливо, ви не дуже добре знаєте київське Динамо, але це справді чудова команда, непростий суперник.

Не люблю багато говорити про суддів, але вважаю скасований гол Кінга нормальним. Також червона Ісмаїлу - дуже різке рішення. Він молодий хлопець, дебютант ЛЧ, як і багато хто з нас. Разом ми тренуємось п'ять тижнів, а наш суперник грає однією командою п'ять років. Це і призвело до програшу", - цитує Жезуса офіційний сайт Фенербахче.

Нагадаємо, головний тренер Динамо Мірча Луческу не прийшов на післяматчеву прес-конференцію через фанатів Фенербахче, які скандували ім'я Путіна.

Динамо перемогло Фенербахче в гостях 2:1 і вийшло у наступний раунд, де зустрінеться з австрійським Штурмом із Граца.

ТЕГИ: Лига Чемпионовпресс-конференцияДинамо КиевфенербахчеЖорже Жезуш