Ми грали як слід, до пропущеного гола – тренер Штурму

Текст: ,  4 серпня 2022, 10:26
0
800
Ільцер не став критикувати своїх футболістів за поразку від Динамо

Крістіан Ільцер підбив підсумки першого матчу кваліфікації Ліги чемпіонів проти Динамо.

Штурм потужно грав у перші хвилини матчу проти Динамо, але усе змінив пропущений гол. Про це на післяматчевій прес-конференції розповів Крістіан Ільцер – головний тренер команди із Ґраца.

Утім, наставник австрійської команди не став посипати попелом голову і пообіцяв, що в другому матчі негативний для своєї команди результат буде виправлено.

"Ми не недооцінили Динамо. Але водночас ми не показали на полі того динамізму, який продемонстрували проти Зальцбурга. У нас були змагальними 20 хвилин, упродовж яких ми мусили вийти вперед.

Я знаю, що Динамо – великий фаворит, говорив про це на передматчевій прес-конференції. Усе було гаразд до пропущеного м'яча. Гол, який ми пропустили, нас спантеличив.

Надалі Динамо показало контроль і клас, але воно не стало небезпечним. У другому таймі кияни намагалися сповільнити гру і закрити простір, це могло дати нам відчуття, що м'ячем володіємо ми. І вони чекали на контратаку.

А нам забракло якості, динамізму і свіжості, щоб грати в обороні. Ми хочемо змінити цей результат, але я все так само вважаю, що від киян варто очікувати компактної гри. Водночас ми не припиняємо вірити в сенсацію. За змістовними моментами Динамо було ефективнішим. Ми знали, як маємо грати проти киян, але не змогли. Але це була не така вже й погана гра – так я можу оцінити розстановку сил", – наводить слова Ільцера Kleine Zeitung.

Нагадаємо, Динамо перемогло Штурм у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Матч, що відбувся в Лодзі, закінчився з рахунком 1:0.