Текст: ,  11 серпня 2022, 09:05
0
1089
Дубль Мудрика приніс Шахтарю перемогу над Домжале

Донецький клуб виграв два товариські матчі, в один день обігравши словенську та аравійську команди.

Шахтар здобув свою другу перемогу на тренувальному зборі у Словенії. У середу, 10 серпня, "гірники" зустрічалися з місцевим Домжале і легко здолали суперника з рахунком 3:0.

Усі свої голи українці забили ще наприкінці перших 35 хвилин. На 11-й хвилині Михайло Мудрик реалізував пенальті, зароблений Георгієм Судаковим.

Через 20 хвилин той же Мудрик оформив дубль: реалізувавши вихід віч-на-віч з воротарем. А за хвилину остаточний рахунок у матчі встановив Дмитро Топалов.

Товариський матч

Домжале - Шахтар - 0:3

Голи: Мудрик, 11, 32, Топалов, 33

Домжале: Мулалич – Клеменчич, Джурич, Шойссенгейр, Іленич – Гусмані, Маркуш – Пішек, Алич, Якупович – Дурдов.

Шахтар: Трубін – Михайличенко, Матвієнко, Конопля, Козик – Топалов, Бондаренко, Степаненко (Криськів, 66), Тотовицький, Судаков (Фаріна, 90+1), Мудрик.

Попередження: Мутавич – Бондаренко, Судаков.

Зазначимо, що це був другий поєдинок для донецького Шахтаря 10 серпня. Раніше "гірники" мінімально 1:0 обіграли саудівську команду Аль-Адала.

ТЕГИ: победаШахтер Донецктоварищеский матчтренировочный сбор