Динамо програло Бенфіці у Лізі чемпіонів

iSport.ua,  18 серпня 2022, 01:09
0
459

Завершився перший матч кваліфікації ЛЧ між Динамо та Бенфікою.

У рамках кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2022/23 київське Динамо у плей-офф раунді зустрілося з лісабонською Бенфікою. Перший матч відбувався у польському місті Лодзь на місцевому стадіоні.

Головний тренер Динамо Мірча Луческу не здивував зі стартовим складом, йому потрібно було змінити Сергія Сидорчука, який пропускав цей матч, і на його місце передбачувано вийшов Олександр Андрієвський. Також варто відзначити повернення Дениса Попова, який через травму пропускав минулий матч у Лізі чемпіонів.

Хід матчу

З початку матчу Бенфіка показав те, що всі очікували. Вони активно йшли вперед, використовували пресинг і не давали Динамо створювати моменти біля своїх воріт.

І дуже швидко лісабонці відкрили рахунок. Не швидка, позиційна атака, і гравці з лівого флангу почали переводити м'яч на правий і в результаті саме правий захисник завдав фінального удару, який пройшов і Шепелєва, і Бущана. 1:0.

Після цього Бенфіка мала ще кілька крутих моментів, але й Динамо могло забивати. Циганков спочатку пробив у голкіпера під кутом 45 градусів, потім бив уже з центру, але не влучив у дев'ятку.

І після цього капітан Динамо зробив те, що ніхто від нього не очікував - Віктор віддавав передачу Попову, але віддав на Нереса. Давид не впорався в боротьбі віч-на-віч із центральним захисником, але його підтримав Гонсалу Рамуш, який підібрав м'яч і пробив повз голкіпера.

Майже одразу Нерес міг забивати ще один гол, але з гострого кута переграти воротаря Динамо не зміг. На перерву команди пішли з рахунком 0:2.

У другому таймі особливо нічого не змінилося, Бенфіка не мала тотального контролю над м'ячем, але створювати щось біля своїх воріт вони дозволяли динамівцям дуже рідко, а при цьому й самі ходили в атаки.

У середині тайму Луческу зненацька зняв Циганкова, невже на капітана психологічно так сильно вплинула помилка під час голу? Караває знову вийшов і мав кілька випадків, щоб забити, але цього разу Саші не пощастило - голкіпер суперника був на висоті.

Пізніше румунський наставник навіть дозволив собі експерименти та випустив юного Царенка, для якого це був дебют. Антон не вразив, кілька разів помилився, в інших моментах програв боротьбу через недостатню фізичну силу. Але віримо, що це для хлопчика стане уроком.

В останні 10 хвилин матчу обидві команди вже швидше догравали, хоча старання було видно, але до воріт вони майже не доходили. Була непогана нагода у Ваната, але м'яч відскочив від захисника не дуже зручно, а з розвороту він пробив прямо в Отаменді.

Що ж, після першого матчу у Динамо надзвичайно скрутне становище. Якщо кияни зрештою пройдуть у груповий етап Ліги чемпіонів, це буде справжнім дивом.

Динамо – Бенфіка 0:2

Голи: Жилберто, 9, Рамуш, 37

Динамо Київ: Бущан – Кендзьора, Забарний, Попов (Сирота, 80), Дубінчак (Вівчаренко, 63) – Андріївський, Шапаренко – Циганков (Караваєв, 63), Буяльський, Шепелєв (Царенко, 74) – Бесєдін.

Бенфіка: Влаходімос – Жілберто (Ба, 69), Отаменді, Морато, Гримальдо – Флорентіну, Фернандес – Нерес (Араужу, 62), Рафа Сілва (Шикінью, 84), Жоау Маріу – Рамуш (Яремчук, 62).

Попередження: Андрієвський