Металіст розійшовся миром з Інгульцем у матчі УПЛ

Текст: ,  29 серпня 2022, 15:04
0
319
Металіст та Інгулець не змогли виявити переможця

Команди зіграли внічию 1:1 у другому турі чемпіонату, у поєдинку, що відбувся в Ужгороді.

Металіст та Інгулець не змогли визначити найсильнішого в очному протистоянні у другому турі УПЛ сезону 2022/23. Поєдинок, що відбувся в Ужгороді, закінчився внічию 1:1.

Зазначимо, що номінальні господарі поєдинку швидко вийшли вперед. Вже на шостій хвилині матчу Коркишко реалізував пенальті.

Однак футболісти Інгульця не змирилися і змогли відігратися у середині другого тайму. На 60 хвилині матчу гол забив Клименко.

Наприкінці зустрічі команди створили кілька моментів, але реалізувати так і не зуміли.

У турнірній таблиці УПЛ Металіст йде на четвертому місці, маючи чотири очки після двох турів. Інгулець набрав свій перший бал у чемпіонаті, що дозволило піднятися на дев'яте місце.

УПЛ. 3-й тур

Металіст - Інгулець - 1:1

Голи: Коркишко, 6 (пін.) – Клименко, 60

Зазначимо, що наступним суперником Металіста у чемпіонаті України буде Олександрія, цей матч відбудеться 5 вересня. Щодо Інгульця, то ця команда у третьому турі, 4 вересня, зіграє з Чорноморцем.