Текст: ,  29 серпня 2022, 17:00
0
519
Александрия добыла уже вторую победу на старте чемпионата

У чемпіонаті України з футболу після двох турів чотири команди йдуть без поразок.

Олександрія перемогла Мінай у другому турі УПЛ та наздогнала лідерів турнірної таблиці. Зазначимо, що матч проти ужгородців вийшов непростим для колективу з Кіровоградської області.

Олександрійці вийшли вперед у матчі в середині першого тайму, коли влучним ударом на 23 хвилині відзначився Третьяков. Рахунок 1:0 тримався на табло до кінця основного часу.

Проте на першій доданій хвилині матчу Голуб зміг зрівняти цифри. Втім, навіть одного бала команді із Закарпаття на НСК Олімпійський здобути так і не вдалося. Вже за хвилину Цурик знову вивів Олександрію вперед і приніс команді перемогу 2:1.

УПЛ. 2-й тур

Олександрія - Мінай - 2:1

Голи: 1:0 - 23 Третьяков, 1:1 - 91 Голуб, 2:1 - 92 Цуріков

Зазначимо, що у наступному матчі чемпіонату України з футболу Олександрія зіграє 5 вересня з Металістом, а Мінай із ковалівським Колосом.