78
Мінай та Колос зіграли внічию

Черговий поєдинок української футбольної Прем'єр-ліги закінчився без переможця.

В українській Прем'єр-лізі відбувся черговий поєдинок. Між собою грали ужгородський Мінай та ковалевський Колос.

Найсильнішого у цьому поєдинку визначити не вдалося, команди розписали "мирову" з рахунком 1:1.

Зазначимо, що закарпатці вийшли вперед вже на початку гри, коли на 4-й хвилині зустрічі відзначився Ельдар Кулієв. Однак у середині першого тайму суддя призначив у ворота номінальних господарів пенальті. За клуб із Ковалівки одинадцятиметровий влучно реалізував Павло Оріховський.

Варто зазначити, що підопічні Володимира Шарана також пробивали 11-метровий, але Олег Вишневський не зміг переграти воротаря.