Текст: ,  12 вересня 2022, 09:55
0
1032
Бонуччі приніс Ювентусу нічию у матчі із Салернітаною

В італійській Серії А відбувся по-справжньому бойовий матч між командами із середини турнірної таблиці.

Ювентус та Салернітана видали справжній трилер в очному поєдинку Серії А. Туринці, граючи на своєму полі, "горіли" після першої половини з рахунком 0:2.

Рахунок у поєдинку на 18-й хвилині відкрив Антоніо Кандрева, а перед перервою Кшиштоф Пентек подвоїв перевагу гостей, реалізувавши пенальті.

Зібравшись, господарі змогли зрівняти рахунок стараннями Глейсона Бремера та Леонардо Бонуччі. Останній не зміг реалізувати одинадцятиметровий у доданий час, проте був першим на добиванні.

"Стара сеньйора" забила і третій, але гол Аркадіуша Міліка було скасовано через офсайд. А сам польський нападаючий отримав друге попередження за своє святкування і був вилучений.

У цей час команди влаштували бійку на полі, і були видалені ще троє: захисник Салернітани Федеріко Фасіо, захисник "Юве" Хуан Куадрадо, коуч "б'янконері" Массіміліано Алегрі.