Аталанта Малиновського перемогла Фіорентину та встановила рекорд

Текст: ,  3 жовтня 2022, 09:41
0
3334
Малиновський допомагає Аталанті переписувати історію

Клуб українського півзахисника ще ніколи у своїй історії так вдало не стартував у чемпіонаті Італії.

Аталанта встановила особистий рекорд у чемпіонаті Італії. Відбулося це після перемоги клубу з Бергамо над Фіорентиною 1:0. Таким чином, клуб, за який виступає Руслан Малиновський, заробив уже 20 очок за 8 матчів. Це найкращий старт команди у внутрішній першості з моменту заснування у 1907 році.

Наразі колектив Джан П'єро Гасперіні ділить лідерство у чемпіонаті Італії з Наполі.

Зазначимо, що єдиний гол, який вирішив результат поєдинку із флоретійцями, на свій рахунок записав Адемола Лукман у середині другого тайму. Український півзахисник увійшов у гру лише на 74-й хвилині, замінивши автора переможного голу.