0
1392
Молодь Шахтаря не змогла протистояти одноліткам з Реалу

Юнацька команда донецького клубу не змогла скласти конкуренції одноліткам з Мадрида.

Донецький Шахтар отримав розгромну поразку у третьому турі Юнацької ліги УЄФА. Донецька команда U-19 зустрічалася з ровесниками з Реалу та не змогла скласти їм конкуренції. Українці програли з рахунком 1:6, причому єдиний гол у свої ворота мадридці забили самі собі.

Зазначимо, що питання про переможця зустрічі було закрито ще у першому таймі, коли команди пішли на перерву за рахунку 3:1. При цьому "бланкос" ще й не реалізували пенальті.

Юнацька ліга УЄФА. Група F. 3 тур

Реал U-19 - Шахтар U-19 - 6:1

Голи: Браво 30, Гарсія 34, 48, Фортуні, 45, Перес 54, 73 - Наверос 42 (автогол)

Після трьох турів "гірники" посідають друге місце групи F з шістьма очками. А очолює квартет Реал, який завдяки перемозі випередив донецький клуб на один пункт. Наступний матч Шахтар проведе з Реалом 11 жовтня.