Анчелотті: Ми зіграли погано, а Шахтар виглядав злагоджено

Текст: ,  12 жовтня 2022, 09:05
0
1520
Анчелотті не сподобалася гра Реала проти Шахтаря

Головний тренер мадридського Реала підбив підсумки матчу групового раунду Ліги чемпіонів проти "гірників".

Карло Анчелотті залишився незадоволеним діями своєї команди у поєдинку із Шахтарем. На думку головного тренера Реала, його команда зіграла погано, але змогла здобути необхідну нічию завдяки високому класу. Водночас італійський фахівець похвалив дії номінальних господарів поля.

"Рюдігер забив дуже важливий гол для нас, він усміхався і був у гарному настрої. Якщо говорити загалом, то наша лінія гри мені подобається, але цієї ночі ми зіграли погано. У футболі трапляється таке, але зараз ми боролися до кінця, щоб вийти у плей-офф Ліги чемпіонів.

Щодо Азара, то він освіжив гру, але Шахтар потужно зіграв у середній лінії. Суперник виглядав злагоджено та закрито у центрі поля - нам було важко грати. Незважаючи на те, що Азар зараз перебуває в запасі, він має великий потенціал.

Справді, я вважаю, що ми погано зіграли. Перший тайм вийшов нам непоганим: ми контролювали гру, шукали моменти. Потім Шахтар забив гол, і ми втратили рівновагу - так іноді трапляється, і мені важко пояснити причину. Шахтар добре зіграв у захисті, нам було важко знайти їхні слабкі сторони. З одного боку, ми показали погану гру, а з іншого боку, вийшли в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - це дуже добрий результат, оскільки ми можемо знову виграти турнір.

Шахтар змусив нас зробити усі п'ять замін. Справа не в майбутньому матчі з Барселоною. Я думаю, у нас буде достатньо часу на відновлення команди до "Ель-классіко", - наводить слова Анчелотті офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, що у матчі групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар на останній хвилині втратив перемогу над Реалом, зігравши 1:1.

ТЕГИ: Лига ЧемпионовРеал Мадридпресс-конференцияШахтер ДонецкКарло Анчелотти