Текст: ,  14 жовтня 2022, 10:25
0
3293
Кучер задоволений перемогою над Вадуцом у Лізі Європи

Головний тренер Дніпра-1 прокоментував важку гостьову перемогу над Вадуцом у Лізі конференцій.

Гра проти Вадуца в Лізі конференцій була дуже важка і забрала багато сил. Так перемогу своєї команди прокоментував головний тренер дніпровського клубу Олександр Кучер.

За словами фахівця, клуб із Ліхтенштейну провів дуже сильний матч і мав багато можливостей для того, щоб забити у ворота українців.

"Валідол, та ще який! Тяжка гра, звичайно, вийшла. У першому таймі все непогано виходило до забитого гола. Але швидко пропустили. У другому таймі було дуже багато браку, особливо при виході з оборони. Дуже часто обрізалися, і через це було багато моментів біля наших воріт. Вадуц - агресивна команда, і вона дуже добре зіграла, у них були моменти, але ми забили дуже потрібний гол, здобули три очки, це дуже тішить, адже залишаємось конкурентоспроможними у турнірній боротьбі.

Звісно, ​​ще розберемо цей матч, поговоримо із гравцями. Була важка гра, хлопці втомились. Ми багато часу проводимо в дорозі, не завжди встигаємо добре відновлюватися, через що накопичується втома. А через два дні у нас знову гра, тож готуватимемося далі.

Це футбол, є результат, і це зараз - найголовніше. Такі матчі забирають дуже багато нервових клітин, але переможна розв'язка надає нових сил, емоційно дуже позитивно впливає. Тому особливо тішить, що змогли забити та перемогти.

Дуже приємно було побачити стільки вболівальників, які нас підтримували. Ми їх чули та бачили, що надавало сили. Добре, що вдалося перемогти і віддячити їм за таку гарячу підтримку. Велика їм подяка", - наводить слова Кучера офіційний сайт Дніпра-1.

Нагадаємо, що Дніпро-1 у четвертому турі групового раунду Ліги конференцій переміг на виїзді Вадуц із рахунком 2:1. Вирішальний гол українська команда забила вже у компенсований арбітром час.