УПЛ: Зоря розгромила Чорноморець, Олександрія здолала Кривбас

Текст: ,  18 жовтня 2022, 17:04
0
321
Зоря не зазнала проблем у матчі з Чорноморцем

В українській футбольній Прем'єр-лізі відбулися ще два матчі восьмого туру чемпіонату.

Зоря перервала свою безвиграшну серію. Після трьох серій без перемог луганський клуб зумів на виїзді здолати Чорноморець. Зазначимо, що боротьби у цьому матчі не вийшло. Після першого тайму рахунок на табло був 3:0 на користь гостей. Господарям не вдалося забити навіть голу престижу. Фінальний свисток зафіксував перемогу Зорі 4:0. Чорноморець не може перемогти з початку чемпіонату і посідає останнє місце в турнірній таблиці.

УПЛ. 8-й тур

Чорноморець – Зоря – 0:4

Голи: Булеця, 18, Кирюханцев, 30, Русін, 45, Шахов, 86

Попередження: Шахов, 57

Чорноморець: Непогодов, Салюк (Штогрін, 46), Єрмаков, Манджрекар, Путря (Гладкий, 66), Наумець (Бадібанга, 46), Кузик (Литвиненко, 76), Бобко (Філі, 66), Брагару, Політіло, Юсов.

Зоря: Мацапура, Бутко, Батагов, Імереков, Данченко, Чурко (Бражко, 73), Шахов, Булеца (Михайленко, 88), Кирюханцев (Луньов, 87), Русин (Алефіренко, 78), Нагнійний (Антюх).

Триває чорна смуга і у Кривбасу. Криворізький клуб також не може виграти з моменту повернення до Прем'єр-ліги. У восьмому турі підопічні Вернидуба були биті у гостях Олександрією. Господарі забили у кожному з таймів по м'ячу та забезпечили собі впевнену перемогу 2:0. Також зазначимо, що догравали матч команди у неповних складах.

УПЛ. 8-й тур.

Олександрія - Кривбас - 2:0

Голи: Хомченовський, 7 (авт.), Третьяков, 60

Попередження: Бабогло, 33, Дячук, 49, Рибалка, 73, Мельник, 90+1 – Задерака, 34, Устименко, 52, М. Волошин, 80

Вилучення: Дячук, 74 (друге попередження) – М. Волошин, 80 (друге попередження)

Олександрія: Білик – Цуріков, Бабогло, Дячук, Мірошниченко – Рибалка (Мельник, 78), Дришлюк, Демченко (Ковалець, 46) – Третьяков, Кожушко (В. Волошин, 46), Калитвинцев (Шулянський, 88).

Кривбас: Сарнавський – Якимець, Стецьков (Зотько, 70), Ловрич, Опанасенко (Никитишин, 71) – Капич, Хомченовський – М. Волошин, Татарков, Задерака – Хобленко (Устименко, 40).

Нагадаємо, раніше у матчі української Прем'єр-ліги Верес у гостях обіграв Львів.

ТЕГИ: УПЛКривбасс (Кривой Рог)Заря (Луганск)АлександрияЧерноморец Одесса