Текст: ,  3 листопада 2022, 16:29
0
553
Додо з партнерами став чемпіоном Бразилії у складі Палмейрасу

Команда із Сан-Паулу достроково виграла національну першість, оновивши власний рекорд.

Палмейрас виграв чемпіонат Бразилії. Це сталося після того, як головний переслідувач команди із Сан-Паулу – Інтернасьонал, програв Америці 0:1.

Після цієї осічки Палмейрас став недосяжним для конкурентів за три тури до фінішу першості.

Вже в ранзі чемпіона команда в 35-му турі вдома розгромила Форталезу 4:0 і ще більше зміцнила лідерство в турнірній таблиці.

На рахунку Палмейраса 77 очок, у найближчого переслідувача Інтернасьонала залишилося 64.

Палмерайрас виграв чемпіонат у 11 разів

Для Палмейраса це 11-й чемпіонський титул в історії – за цим показником клуб є рекордсменом. У найближчого переслідувача - Сантоса 8 титулів, у Фламенго та Корінтіанса - по 7.

Нагадаємо, що за Палмейрас виступає колишній гравець київського Динамо Додо.