Текст: ,  21 листопада 2022, 17:17
0
3149
Англія легко розібралася з Іраном

Родоначальники футболу не залишили шансів азійській збірної у стартовому матчі на турнірі.

Збірна Англії розгромила Іран у стартовому матчі на ЧС-2022. Після першої половини на табло горіли сухі 3:0 на користь родоначальників футболу. У воротах азійської команди відзначилися Беллінгем, Сака і Стерлінг.

У другому таймі англійці забили ще три голи: другий свій м'яч забив Сака, також м'ячами відзначилися Рашфорд і Гриліш, які вийшли на заміну. На це іранці змогли відповісти лише дублем у виконанні Таремі. 6:2 – на користь Англії.

Зазначимо, що на результат змогла вплинути травма воротаря Ірану і наступна після цього заміна вже на 19-й хвилині. Всі голи пропустив голкіпер, який вийшов на заміну.

ЧС-2022. Група B. 1-й тур

Англія – ​​Іран – 6:2

Голи: Беллінгем, 35, Сака, 43, 62, Стерлінг, 45 + 1, Рашфорд, 71, Гриліш, 90 – Таремі, 65, 90 + 13 (пенальті)

Попередження: Джаханбахш, 25, Пураліганджі, 48

Англія: Пікфорд – Шоу, Магуяр (Даєр, 68), Стоунз, Трип'єр – Беллінгем, Райс – Стерлінг (Гриліш, 70), Маунт (Фоден, 71), Сака (Рашфорд, 70) – Кейн (Вілсон, 75).

Іран: Бейраванд (Хуссейн Хоссейні, 19) – Маджид Хоссейні, Чешмі (Канаані, 46), Пураліганджі – Мохаммаді (Торабі, 63), Хаджсафі, Каримі (Езатолагі, 46), Нуроллахі (Азмун, 78), Мохаррамі – Таремі, Джаханбакш (Голизадех, 46).

Нагадаємо, гравці збірної Ірану не стали виконувати національний гімн перед поєдинком з Англією.